ПОНОСНИ СМО НА ЊИХ!


 

Резултати ученика школе на свим такмичењима у школској

2023-2024 години

 

Ученици су са поносом носили своје име и име наше школе на различитим такмичењима и освојили бројне награде. Наши ученици су уложили додатни труд и напор и показали колико је важно улагати у стицање знања. Следе резултати на различитим такмичењима.

 

 

 

Српска информатичка Олимпијада

III место

Давид Мијатовић 8-4

 

Takm2024
Давид Мијатовић

 

 

 

Републичко такмичење из Српског језика

I место

Маша Алексић 8-1

 

Takm2024
Маша Алексић

 

 

 

Републичко такмичење из Географије

I награда

Војин Радокановић 7-2

II награда

Марко Матић 7-2

 

Takm2024
Марко Матић и Војин Радокановић

 

 

 

Републичко такмичење из Математике

II награда
и пласман на Српску јуниорску математичку олимпијаду

Давид Мијатовић 8-4

 

Matematika
Давид Мијатовић

 

 

 

Државно такмичење из Информатике и рачунарства

III награда
и пласман на Српску информатичку олимпијаду

Давид Мијатовић 8-4

похвала

Стефан Црнојевић 8-4

 

Informatika
Давид Мијатовић и Стефан Црнојевић

 

 

 

Републичко такмичење из Историје

III место

Војин Радокановић 7-2

 

 

 

Републичко такмичење из Биологије

III место

Лазар Мирић 8-3

Јанко Шалипур 8-6

 

Takm2024
Лазар Мирић, Катарина Петровић и Јанко Шалипур

 

 

 

Републичко такмичење из Пливања

I место

Дариа Добај 2-5, 50м делфин

II место

Теса Туцаковић 7-1, 50м прсно

 

Takm2024
Дариа Добај

 

Takm2024
Теса Туцаковић

 

 

Републичко такмичење из музичке културе Триолица

I награда

Јован Цонић 4-6 и Ката Михајиловић 4-6

Нина Милетић 5-5 и Максим Војводић 5-5

Дуња Лакић 6-1

II награда

Лена Суботић 5-6 и Уна Коцијан 5-6

Јована Миленковић 6-3 и Тара Козодер 6-2

 

 

Takm2024

Takm2024

Тара Козодер, Дуња Лакић и Јована Миленковић

Ката Михајиловић и Јован Цонић

Takm2024

Takm2024

Уна Коцијан и Лена Суботић

Нина Милетић и Максим Војводић

 

 

 

Републичко такмичење из Физике

похвала

Вукан Селак 7-4

 

 

 

Градско такмичење из српског језика

 I место

Лара Црномарковић 5-3
Катарина Кун 5-6
Милан Ђурђевић 5-3

 II место

Јана Милошевић 5-1
Наталија Гаџић 5-6
Анђела Николић 7-5

 III место

Милица Јанићијевић 5-3
Уна Кутлија 5-2
Ирина Козлина 7-5
Вук Кривокапић 7-1

 

 

Градско такмичење из математике

 I место

Гала Стефановић 3-6
Алек Ђукановић 4-6
Давид Мијатовић 8-4
Лана Новаковић 8-4

 II место

Дуња Симић 3-4
Нађа Савић 4-4

 III место

Војин Лазић 3-3
Катарина Петровић 8-4

Похвала

Наталија Стојиљковић 3-2
Виктор Базик 4-2
Марко Селак 4-2
Маша Алексић 8-1

 

 

Окружно такмичење из информатике

 II награда

Давид Мијатовић 8-4

Пласман на републичко такмичење:
Давид Мијатовић 8-4
Стефан Црнојевић 8-4

 

 

Градско такмичење из историје

 I место

Војин Радокановић 7-2

 II место

Мила Рашић 7-3

 

 

Градско такмичење из биологије

 I место

Војин Радокановић 7-2
Лука Николић 7-5

 II место

Јана Милошевић 5-1

 III место

Уна Кутлија 5-2
Мила Сокановић 5-5
Лена Суботић 5-6
Катарина Кун 5-6
Војин Јаковљевић 5-2
Елена Пејић 6-6
Мила Штулић 6-6
Јулијана Лишанчић 6-6
Јелена Петковић 7-6
Софија Кнежевић 7-6
Јанко Шалипур 8-6

 Похвала:

Стефан Николић 7-3
Лена Кнежевић 8-5 

 

 

Градско такмичење из физике

 II награда

Алекса Лекић 6-5
Вукан Селак 7-4

 

 

Градско такмичење из хемије

 III место

Лазар Мирић 8-3
Ива Иванчев 8-1

 

 

Градско такмичење из географије

7.разред

 I место

Војин Радокановић 7-2
Марко Матић 7-2

 II место

Виктор Ољача 7-3

8.разред

 II место

Маша Алексић 8-1
Лазар Мирић 8-3

 

 

Градско такмичење из енглеског језика

 II место

Лазар Мирић 8-3
Павле Ђурић 8-3
Алекса Косановић 8-4

 III место

Александра Попевић 8-2
Софија Павлашевић 8-2
Мила Станојевић 8-1

 

 

Градско такмичење из француског језика

 II место

Лена Вујић 8-3
Никола Вујичић 8-5 (специјална категорија)
Исидора Гајић 8-3
Маша Алексић 8-1

 III место

Петра Стаменовић 8-3
Валентина Анђелић 8-3

 

 

Градско такмичење Удружења музичких педагога Триолица

 I место

Олга Стојковић 3-3
Ката Михајиловић 4-6  и Јован Цонић 4-6, дует, пласман на републичко такмичење
Андрија Лалић 4-6 и Алекса Чичић 4-3, дует
Срна Бановић 5-5
Лена Суботић 5-6 и Уна Коцијан 5-6, дует, пласман на републичко такмичење
Нена Милетић 5-5 и Максим Војводић 5-5, дует, пласман на републичко такмичење
Дуња Лакић 6-1, пласман на републичко такмичење
Милица Младеновић 7-2
Јована Миленковић 6-3 и Тара Козодер 6-2, дует, пласман на републичко такмичење
Милан Пејчић 7-6 и Реља Баришић 7-3, дует

 

 

Градско такмичење из џудоа

 II место

Мила Марић 2-5

 

 

Градско такмичење у спортској гимнастици

 III место

Екипа наше школе:

Миона Павловић 6-4
Лана Јањићијевић 6-3
Нина Томашевић 6-3
Ана Лакић 6-2

 

Basket 

 

 

Градско такмичење у пливању

На базену СЦ "11.април" 26. и 27.2.2024. године одржано је Градско такмичење у пливању за ученике основних школа.

Ученици наше школе су поправили своја лична времена, а следећи ученици су освојили медаље:

 I место

Дариа Добај 2-5
50м делфин и пласман на републичко такмичење

 I место

Теса Туцаковић 7-1
50м прсно и пласман на републичко такмичење

 III место

Дора Добај 5-3
50м делфин

 

 

 

 

Општинско такмичење из историје

 I награда

Теодор Симић 5-1
Мила Рашић 7-3
Војин Радокановић 7-2

  III награда

Лука Адамовић 6-3
Виктор Ољача 7-3
Петар Јаћимовић-Живковић 7-4
Владимир Јовановић 8-4

 

 

Општинско такмичење из атлетике

 I место

Лазар Зорица 6-1, скок у даљ
Аранђел Станковић 8-5, трчање 100м

Екипа штафета 4×100м, дечаци 7. и 8. разредa

Аранђел Станковић 8-5
Василије Дудић 8-1
Алекса Главичић 8-1
Никола Иванчевић 8-3

Екипа дечака 5. и 6. разреда

Андрија Павловић 6-3, трчање на 60м
Никола Живанков 6-2, трчање 300м
Павле Гајић 6-4, трчање 600м
Лазар Зорица 6-1, скок у даљ
Матија Костић 6-3, бацање кугле

Екипно место, дечаци 7. и 8. разредa

Аранђел Стојанoвић 8-5, 60м, штафета
Василије Дудић 8-1, 300м, штафета
Јован Иконић 8-2, 800м
Јанко Томашевић 8-6, кугла
Никола Вујачић 8-5, скок у даљ
Никола Иванчевић 8-3, штафета
Алекса Главичић 8-1, штафета

 II место

Андрија Павловић 6-3, трчање 60 м

Екипа, штафета 4×100м, девојчице 7. и 8. разредa

Тијана Зорица 8-4
Софија Станковић 8-4
Ника Авдаловић 8-2
Миа Стојкановић 8-3

 III место

Ирис Ања Станисављевић 6-1, трчање 60м
Јанко Томашевић 8-6, бацање кугле

 

 

Општинско такмичење из ТИТ и роботике

 I место

Немања Милић 7-1 (робо-инвент)

 II место

Марко Томић 7-1 (робо-инвент)
Виктор Остојић 7-2 (бродомоделарство)

 III место

Никола Аврамовић 7-1 (робо-инвент)
Јана Деспотовић  7-3 (авиомоделарство)
Урош Миленковић 7-2  (бродомоделарство)

 

 

Општинско такмичење из српског језика

 I место

Катарина Кун 5-6
Уна Кутлија 5-2
Јана Милошевић 5-1
Лара Црномарковић 5-3

 II место

Лена Суботић 5-6
Милица Јанићијевић 5-3
Новак Максимовић 5-6
Наталија Гаџић 5-6
Јелена Вукашиновић 5-5
Исидора Ђокић 6-4
Тамара Остојић 6-4
Анђела Николић 7-5

 III место

Милан Ђурђевић 5-3
Ања Денић 6-4
Лука Адамовић 6-3
Елена Пејић 6-6
Мила Штулић 6-6
Максим Добројевић 6-5

 Директан пласман на градско такмичење имају:

Катарина Петровић 8-4
Лана Новаковић 8-4
Стефан Црнојевић 8-4
Давид Мијатовић 8-4
Маша Алексић 8-1
Ива Иванчевић 8-1
Ивана Кнежевић 7-4
Вук Кривокапић 7-1
Миња Јанковић 7-1
Ирина Козлина 7-5

 

 

Општинско такмичење из биологије

 I место

Катарина Кун 5-6
Јана Милошевић 5-1
Софија Кнежевић 7-6
Војин Радокановић 7-2

 II место

Војин Јаковљевић 5-2
Елена Пејић 6-6

 III место

Уна Кутлија 5-2
Лена Суботић 5-6
Мила Сокановић 5-5
Мила Штулић 6-6
Јулијана Лишанчић 6-6
Лука Николић 7-5
Стефан Николић 7-3
Јелена Петковић 7-6
Катарина Петровић 8-4
Јанко Шалипур 8-6
Лазар Мирић 8-3
Лена Кнежевић 8-5 

 Похвала:

Лука Адамовић 6-3
Мина Петровић 6-2
Стефан Стојовић 6-2
Ирина Козлина 7-5

 

 

Општинско такмичење из физике

 I награда

Алекса Лекић 6-5
Вукан Селак 7-4

 II награда

Александар Митић 6-5
Ања Денић 6-4

 III награда

Огњен Лазић 6-6
Анђела Петровић 6-5
Лука Ераковић 6-1
Вид Ристивојевић Рајковић 6-4
Сена Цонић 6-3
Коста Терзић 8-5
Лана  Новаковић 8-4

 Похвала:

Мила Штулић 6-6
Јован Срећковић 6-3
Данило Лојаница 6-4
Лука Адамовић 6-3
Ђурђа Богдановић 6-1
Петар Тошков  8-6

 

 

Општинско такмичење из хемије

 III место

Лазар Мирић 8-3
Ива Иванчев 8-1
Јован Грабуловски 8-3
Вања Вељковић 8-2

 

 

Општинско такмичење из географије

7.разред

 I место

Војин Радокановић 7-2

 II место

Марко Матић 7-2
Виктор Ољача 7-3

8.разред

 III место

Лазар Мирић 8-3
Маша Алексић 8-1

 

 

Општинско такмичење Удружења музичких педагога

 I место

Олга Стојковић 3-3
Ката Михајиловић 4-6 и Јован Цонић 4-6
Андрија Лалић 4-6 и Алекса Чичић 4-3
Срна Бановић 5-5
Лена Суботић 5-6 и Уна Коцијан 5-6
Нина Милетић 5-5
Дуња Лакић 6-1
Јована Миленковић 6-3 и Тара Козодер 6-2
Милан Пејчић 7-6 и Реља Баришић 7-3

 

 

Општинско такмичење Мали Пјер

 I место

Уна Савић 3-3
Лазар Мирић 8-3

 II место

Николина Мијајловић 3-4
Дуња Николић 4-3

 III место

Наталија Вражалић 7-1

 

 

Општинско такмичење из шаха

 I место

Теодор Симић 5-1

 

 

Општинско такмичење из математике за млађе и старије разреде

 I место

Гала Стефановић 3-6
Виктор Базик 4-2
Нађа Савић 4-4
Вукан Селак 7-4
Стефан Црнојевић 8-4
Давид Мијатовић 8-4
Катарина Петровић 8-4
Лазар Мирић 8-3

 II место

Војин Лазић 3-3
Наталија Стојиљковић 3-2
Дуња Симић 3-4
Михајло Ранђеловић 3-5
Олга Стојковић 3-3
Марко Селак 4-2
Алек Ђукановић 4-6
Урош Ножица 4-5
Ива Николић 4-5
Симона Остојић 5-2

 III место

Сара Јовановић 3-5
Маша Гајић 3-6
Лена Давидовић 4-3
Ђорђе Вражалић 4-3
Уна Кутлија 5-2
Мила Штулић 6-6
Ања Денић 6-4

Похвала

Петра Радичевић 3-1
Искра Мишић 3-6
Лена Прошић 3-4
Дамјан Обућина 4-6
Алекса Лекић 6-5
Милан Пејчић 7-6
Лана Новаковић 8-4

 

 

Општинско такмичење из француског језика

 I место

Маша Алексић 8-1

 II место

Петра Стаменовић 8-3
Лена Вујић 8-3
Исидора Гајић 8-3
Валентина Анђелић 8-3
Ксенија Ранђић 8-6
Никола Вујичић 8-5 (специјална категорија)

 

 

Општинско такмичење из енглеског језика

 I место

Александра Попевић 8-2
Мила Станојевић 8-1
Лазар Мирић 8-3

 II место

Петра Јовановић 8-1
Софија Павлашевић 8-2
Петар Тошков 8-6
Матија Јојић 8-2

 III место

Алекса Косановић 8-4

 

 

Општинско такмичење из информатике и рачунарства

 I награда

Давид Мијатовић 8-4

 II награда

Стефан Црнојевић 8-4

 

 

Градско такмичење из баскета три на три

 II место

дечаци, 8.разред

Угљеша Авлијаш 8-1
Никола Иванчевић 8-3
Филип Алексић 8-3
Стефан Васић 8-5

 

Basket 

 

 

Општинско такмичење из рукомета

 II место

девојчице, 5. и 6.разред

Оливера Вукадиновић 6/3
Николина Рамић 6/3
Лана Станивук 6/3
Тара Козодер 6/2
Ања Танасковић 6/6
Миња Павловић 6/6
Наталиа Вујичић 6/6
Анастасиа Тодоров 6/4
Дора Добај 5/3
Софија Гранатић 5/3
Уна Чешљар 5/1
Софија Алексић 5/1
Лена Суботић 5/6

 

 

Општинско такмичење из футсала

 II место

дечаци, 6.разред

Стефан Михаиловић 6-1
Никола Живанков 6-2
Михајло Миленковић 6-2
Андрија Павловић 6-3
Лука Прошић 6-3
Војислав Денда 6-4
Огњен Миковић 6-4
Димитрије Радојевић 6-4
Андрија Иконић 6-5
Огњен Пунишић 6-5
Павле Гајић 6-4
Богдан Урукало 6-4

 

Futsal 

 

 

Општинско такмичење из кошарке

 I место

дечаци, 6.разред

Марко Атлагић 6-1
Андрија Лукач 6-1
Вук Бараћ 6-1
Лука Ераковић 6-1
Никола Шотаревић 6-2
Страхиња Жунић 6-2
Никша Авдаловић 6-3
Андреј Зечевић 6-3
Матија Костић 6-3
Хедон Крајиновић 6-3
Павле Ћукаловић 6-3
Андрија Јанићијевић 6-4
Лука Пламенац 6-4

 

 

 

 

Општинско такмичење из кошарке

 II место

девојчице, 7. и 8.разред

Ива Иванчев 8-1
Ивана Јовашевић 8-2
Катарина Петровић 8-4
Александра Бјелић 8-4
Софија Миленковић 8-5
Лана Ковачевић 8-6
Хелена Ристић 7-2
Ивана Кнежевић 7-4

 

 

 

 

Општинско такмичење из кошарке

 III место

дечаци, 8.разред

Угљеша Авлијаш 8-1
Виктор Рајковић 8-1
Влада Војиновић 8-1
Филип Алексић 8-3
Никола Иванчевић 8-3
Растко Јовановић 8-4
Огњен Шобот 8-4
Стефан Васић 8-5
Никола Вујичић 8-5

 

 

 

 

Конкурс "Писмо Божић Бати"

под покровитељсрвом Пошта Србије

III место

Групни ликовни рад одељење 2-4 ОШ "Јосиф Панчић“

PismoBozicBati2
Дуња Лакић

 

 

Општинско такмичење у рецитаторству

 I место

Олга Стојковић 3-3

 III место

Симона Лакетић 8-5

 

 

 

Фестивал "Миња Субота" - Градско такмичење

I место

Дуња Лакић 6-1
са освојених 97 поена

 

Фестивал "Миња Субота" - Општинско такмичење

I место

Дуња Лакић 6-1
са освојених максималних 100 поена

Takm2023M1
Дуња Лакић

 

 

мај 2024.